Pewnie pełna nazwa pilota to DVD-007 EMPEROR (firmy Manta) to Kupisz tu Uniwersalny i jak piszą z Wszystkimi Funkcjami dla tego DVD
http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=5820288129
W serwisie Manty zaryczeli mi 50zł + przesyłka. Oszołomy, sprzęt 199zł a pilot ponad 60 <rotfl>. Pojechałem do Reala ( Tam kupiłem Mantę ) i u serwisantów (tam gdzie się zdaje uszkodzony sprzęt) dostałem nówkę w folii za 25 zł.