Obraz w tym Axionie jest zbyt rozciągnięty w pionie (góra i dół obrazu "wychodzą" poza ekran)
czasem można też zauważyć takie delikatne drgania (zwykle jak telewizor jest "zimny")
jestem tu nowy, może ktoś będzie wiedział co z tym telewizorem zrobić, z góry dzięki za każdą pomoc
czasem można też zauważyć takie delikatne drgania (zwykle jak telewizor jest "zimny")
jestem tu nowy, może ktoś będzie wiedział co z tym telewizorem zrobić, z góry dzięki za każdą pomoc