Witam mam blaupunkt rns wersja B z oryginalnym codem, po wprowadzeniu cody pokazuje się napis "SAFE-PIN NICHT ANGESCHLOSSEN" i nie uruchamia się nawigacja. Za pomoc dziękuje.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam