hej. chciałbym przed wgraniem nowego softa wyczyscic jakos cała pamiec telefonu, bo tyle juz razy do niego softa wgrywałem, ze juz jakos wolno chodzi. chciałbym wykasowac wszystko i wgrac jeden a konkretny.
ps, jaki jest nalepszy soft do tej motki?? tzn taki w ktorym szybko pisza sie sms i zeby sie tel nie wieszał
Aha, i czy konieczne jest wyciaganie karty sim podczas flashowania?
ps, jaki jest nalepszy soft do tej motki?? tzn taki w ktorym szybko pisza sie sms i zeby sie tel nie wieszał
Aha, i czy konieczne jest wyciaganie karty sim podczas flashowania?