logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Formatowanie pamięci i wybór najlepszego softu do Motorola E365

Kukiz18 16 Sty 2006 11:47 968 5
REKLAMA
  • #1 2186293
    Kukiz18
    Poziom 21  
    Posty: 583
    Pomógł: 8
    Ocena: 38
    hej. chciałbym przed wgraniem nowego softa wyczyscic jakos cała pamiec telefonu, bo tyle juz razy do niego softa wgrywałem, ze juz jakos wolno chodzi. chciałbym wykasowac wszystko i wgrac jeden a konkretny.

    ps, jaki jest nalepszy soft do tej motki?? tzn taki w ktorym szybko pisza sie sms i zeby sie tel nie wieszał

    Aha, i czy konieczne jest wyciaganie karty sim podczas flashowania?
  • REKLAMA
  • #2 2186365
    grzesiek33
    Poziom 31  
    Posty: 1056
    Pomógł: 183
    Ocena: 20
    Wyjęcie karty jest wskazane ale nie konieczne. Po wgraniu pełnego softu (3 pliki) i tak jest formatowana pamięć użytkownika a przed wgraniem kasowana cała pamięć tak że raczej nie musisz się o to martwić
  • REKLAMA
  • #3 2186380
    Kukiz18
    Poziom 21  
    Posty: 583
    Pomógł: 8
    Ocena: 38
    acha.
    a jaki polecacie soft?

    bo jest ich w h...j.

    pytam o ta karte bo za nic w swiecie nie moge sciagnac silikonowego pokrowca z tej motki:/ ma ktos jakis pomysł?? moze zagrzac, albo ozziebic?? tak sie przykleił ze nie da rady:/
  • REKLAMA
  • #4 2186428
    grzesiek33
    Poziom 31  
    Posty: 1056
    Pomógł: 183
    Ocena: 20
    ja w zasadzie do wszystkiego wgrywam 1.48
  • REKLAMA
  • #5 2319666
    Adi_nopejn
    Poziom 12  
    Posty: 56
    Pomógł: 2
    Ocena: 3
    Obecnie najnowszym i niemal niezawieszalnym softem z działającymi wszystkimi bajerami jest 2.1.16. Jeśli jest ktoś chętny to proszę o kontakt na gg, podam linki do stron.
  • #6 2355760
    Kukiz18
    Poziom 21  
    Posty: 583
    Pomógł: 8
    Ocena: 38
    ma jak narazie jeden bład. Nie rozpoznaje numerow w simplusie :/ wiec nie polecam dla uzytkownikow simplusa :/
REKLAMA