Witam! W tym radiu stoi 3 nóżkowy układ IC 001 w gałęzi zasilającej. Jest to układ f-my ST opisany 70010FB. Wygląda to na stabilizator tylko pytanie jaki? Radio było podłączone odwrotnie do zasilania i teraz jest taki efekt, że po włączeniu nie ma nic. Nie mam schematu i nie ma w bazie elementów tego układu dlatego proszę o pomoc.