logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak ustawić skrót klawiszowy do wygaszania monitora w nocy?

zonkil 21 Sty 2006 04:03 1752 1
REKLAMA
  • #1 2201948
    zonkil
    Poziom 31  
    Posty: 2622
    Pomógł: 77
    Ocena: 346
    Poszukuję jakiegoś rozwiązania. Problem polega na tym, że pootrzebuje albo jakiś program, albo taką opcję, która umorzliwi mi po nacisnięciu odpowiedniego klawisza monitor zgaśnie (tak jak w stanie czuwania) bo w nocy jak ktos sie skrada nie bede głównym wyłącznikiem się bawił! Pomóżcie!
  • REKLAMA
  • #2 2201970
    LtLog
    Poziom 30  
    Posty: 992
    Pomógł: 165
    Ocena: 39
    Najłatwieszy z możliwych bez instalacji zbędnego oprogramowania przy braku hotKey's:

    Utwórz skrót do wygaszacza choćby na pulpicie. W jego waściwościach przypisz taki skrót jaki będzie Ci odpowiada. I gotowe.

    Pozdrawiam Lt.
REKLAMA