Poszukuję jakiegoś rozwiązania. Problem polega na tym, że pootrzebuje albo jakiś program, albo taką opcję, która umorzliwi mi po nacisnięciu odpowiedniego klawisza monitor zgaśnie (tak jak w stanie czuwania) bo w nocy jak ktos sie skrada nie bede głównym wyłącznikiem się bawił! Pomóżcie!