Witam
Chce zrobić wzmacniacz
Choćby najprostszy , na innym forum polecono mi żebym robił na TDA2003
Mam schemat ale nawet nie potrafie go odczytać
http://img388.imageshack.us/img388/118/tda20033ge.gif
Co muszę kupić ?? Jakie części zeby wszystko działało .
Ile mnie to wyniesie
I moze macie jakiś prostszy ( naj prostszy) wzmacniacz ??
Chce zrobić wzmacniacz
Choćby najprostszy , na innym forum polecono mi żebym robił na TDA2003
Mam schemat ale nawet nie potrafie go odczytać
http://img388.imageshack.us/img388/118/tda20033ge.gif
Co muszę kupić ?? Jakie części zeby wszystko działało .
Ile mnie to wyniesie
I moze macie jakiś prostszy ( naj prostszy) wzmacniacz ??