poszukuje programy z kodem źródłowy, w delphi najlepiej 4, który to program sterowł by wyjsciem com komputera, tz dzieki niemu mogłby powodowac np że na jakims pinie jest stan 1 albo 0
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam