#1 2203277 21 Sty 2006 15:12 etrzycha etrzycha Poziom 17 Posty: 316 Pomógł: 3 Ocena: 8 Autor tematu Post #1 2203277 21 Sty 2006 15:12 Szukam programu do motki i nie moge znalesc, albo serwer zapchany albo link nie działa. tnx za info
#2 2203367 21 Sty 2006 15:47 leon.euro leon.euro Spec od GSM Posty: 2397 Pomógł: 170 Ocena: 39 Pomocny post? (0) Post #2 2203367 21 Sty 2006 15:47 http://termit.uwm.edu.pl/~golden/programy/Motorola/c200_hackgsm.zip - Usuwanie simlocka z modelu C200. MYSLE ZE TO CI POMOZE GDYZ C200 A C205 TO ROZNICA PRAKTYCZNIE ZADNA:) POZDRAWIAM LEON.
#3 2203585 21 Sty 2006 16:54 tino2003 tino2003 Admin grupy GSM Posty: 23694 Pomógł: 1971 Ocena: 2085 Pomocny post? (0) Post #3 2203585 21 Sty 2006 16:54 Tylko pamiętaj że z C205 musisz ściągnąć obudowę bo inaczej jack nie będzie stykał. pozdr droga jest celem... Freedom
#4 2204458 21 Sty 2006 20:45 etrzycha etrzycha Poziom 17 Posty: 316 Pomógł: 3 Ocena: 8 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 2204458 21 Sty 2006 20:45 niestety przekroczono limit mi wywala ;/
#5 2205156 21 Sty 2006 23:52 Jurek220 Jurek220 Poziom 31 Posty: 1365 Pomógł: 157 Ocena: 253 Pomocny post? (0) Post #5 2205156 21 Sty 2006 23:52 Sprubój tym programem,obsługuje C200 ale jak to nieróżnica to sprawdz. Powodzenia. Załączniki: multicom_motorola_flasher.rar (462.69 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
#6 2206319 22 Sty 2006 12:43 etrzycha etrzycha Poziom 17 Posty: 316 Pomógł: 3 Ocena: 8 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #6 2206319 22 Sty 2006 12:43 znalazłem na innej stronce smok zleciał tnx