Czy może ktoś wie, jaką maksymalną częstotliwość można zmierzyć ATMegą8 i z jakim kwarcem - bez dodatkowych preskalerów ("gołym" procesorem)? Interesuje mnie zakres do 30 MHz. A jeszcze lepiej - może ktoś ma kawałek kodu. Pozdrawiam.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam