Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bmw 3 e46 2002 odcięcięcie......

24 Jan 2006 10:41 5459 11
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    swirk
    Level 17  
    jak nic nie znalazlem..sam kiedys robilem to auto przez 2 dni i koledzy w forum mi pomogli.. poszukaj na forum.. bardzo szczegolowo opisalem jak zrobic to auto, wstafilem plik w *.doc
    ja robilem diesla 2000 ale jak tamto odciecie nie bedzie dzialalo, to tnij przewod +15 od stacyjki. plastyki od strony keirowcy b.latwo sie zdejmuje. Osłona kolumny kierowniczej - od dolu sa 2 takie golka z bolce. -wciskasz bolec i plastyk schodzi
    w razie problemow.. naspisz pierwsze 3 litery nr silnika, moze pomoge
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    xwit
    Level 33  
    Tylko zapytaj się gościa czy będzie przerabiał bejcy na gaz bo pompa nie da rady tylko zapłon.Ekonomia :lol: Instalacja będzię sekwencyjna więc pali zawsze na benzynie ale potem jak się przełączy na gaz to pompa nic nie zdziała.Norbert.s ma chyba najlepszy pomysł,ja tak zawsze robię.
  • Helpful post
    xwit
    Level 33  
    No fakt.Nie doczytałem.A jeszcze pompa w baku w dieslu?Może w nowych jest ale mechanikiem nie jestem.Pozostają kable od stacyjki.
    andrzejluczuk
    Level 17  
    Tnij plusa po stacyjce-sprawdzone i funkcjonuje. Koloru niestety nie pamietam:( tych modeli faktycznie malo sie robi.
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    swirk
    Level 17  
    no to dziekujemy koledze za rozpiske..pewno sie jeszczew przydadza..bo ja sie narozpieralem..;)