Jak w temacie. Mam do zrobienia sprawko a potrzebuje programu ktory przelicza Cisnienie i Temperature na Entalpie i Entropie. Wiem, że kiedyś taki program był na stronieAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany ale jakoś nie mogę jej otworzyć. Próbowałem w google ale nic nie znalazlem. Jesli ktos wie skąd mogę ściągnąć taki program będe BARDZO wdzięczny. Może być też charakterystyka.