logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Whirlpool AWG 653 – jak sprawdzić amortyzatory, pralka nie odwirowuje i zostaje woda

mirek8 26 Sty 2006 13:41 3283 5
REKLAMA
  • #1 2221219
    mirek8
    Poziom 11  
    Posty: 70
    Ocena: 3
    Pralka nie odwirowuje wsadu Po wyjęciu prania okazuje się że pozostaje w bębnie niewielka ilość wody.Pralka jest z góry ładowana zauważyłem że bęben jest opuszczony na amortyzatorach. Po podniesieniu wypompował wodę i odwirował.Jak sprawdzić amortyzatory.
  • REKLAMA
  • #2 2221698
    bogdan5
    Poziom 17  
    Posty: 338
    Pomógł: 15
    Ocena: 36
    najpierw sprawdz dlaczego nie wypompowała wody sprawdz drożność węzy i pompę nie wiruje bo jest woda w zbiorniku
  • REKLAMA
  • #3 2224859
    mirek8
    Poziom 11  
    Posty: 70
    Ocena: 3
    Woda pozostała prawdopodobnie z nie odwirowanego wsadu.Po podniesieniu bębna wypompowało wodę i bez wsadu pracuje poprawnie.Prawdopodobnie ma ona czujnik wagi wsadu dlatego nie wchodzi na duże obroty.Jednak przechodzi cały cykl prania.
  • REKLAMA
  • #4 2224907
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #5 2227048
    eeban
    Specjalista AGD
    Posty: 6425
    Pomógł: 385
    Ocena: 1497
    sprawdż odpowietrzenie to taa rura plastikowa (deflegmator) moze być zapchany.przy szczelnej klapie nie ma wtedy odpowietrzenia
  • #6 2229217
    Pampus
    Poziom 14  
    Posty: 120
    Pomógł: 4
    Ocena: 13
    A sprawdzałeś czy silnik pracuje w czasie prania? Bo program może przeleciec bez rewersów i wirowania jak piłeś sobie kawkę.
REKLAMA