Pralka nie odwirowuje wsadu Po wyjęciu prania okazuje się że pozostaje w bębnie niewielka ilość wody.Pralka jest z góry ładowana zauważyłem że bęben jest opuszczony na amortyzatorach. Po podniesieniu wypompował wodę i odwirował.Jak sprawdzić amortyzatory.