Witam, mam wielką prośbę, pisało się już kiedyś coś na forum o odblokowaniu biosu, ale o innym modelu i wątek się urwał dlatego piszę. Mam Armade E500, zahaslowany dostep calkowicie, co zrobic? Rozebralem laptopa, nie wiem, który to biom ,bo niczym sie nie wyróżnia, żadnych opisów, wyjęcie jednej baterii pod klawiaturą nic nie dało, jest jeszcze jakaś gdzieś indziej? Nie ma żadnych zworek, nie potrafię wyczuć, która kość to bios, nic nie siedzi w podstawce. Proszę o pomoc, bo szkoda komputera, fajny jest, pozdrawiam Michał.Może jakieś hasła?