Witam! Mam radyjko jak w temacie. Problem polega na wyłączaniu się co 30minut. Po resecie znów chodzi 30min. Po włączeniu pojawia się CODE OFF. Nie ma śladu po rozkodowaniu, nie była lutowana ani głowica ani sama pamięć w niej. Zczytałem pamięć i kiszka. Jest prawie cała pusta. Nie mogę więc naprawić jej zawartości. Pozostaje mi prosić, może ktoś ma wsad do niego. Próbowałem na wsadzie z "elki" od KDC-6021 ale nie zatrzymuje mi się na stacjach UKF. A za kilkadziesiąt mniut będę wiedział czy też się wyłącza po 30 min.
Siedzi tam procek: D703030BGC023 (NEC)
Heelllpppp
Siedzi tam procek: D703030BGC023 (NEC)
Heelllpppp