Mam problem z monitorem Optiviev 15sx .Otoz po jego uruchomieniu pulsuje obraz - tzn zweza i rozszeza sie w szerz. Najczesciej dzieje sie tak po uruchomieniu albo jak dluzszy czas nic nie robi sie na kompie. Druga sprawa to to ze jak wylaczy sie komp a nie wylaczy sie monitora poprzez wylacznik to on piszczy. Zawsze trzeba dodatkowo wylaczyc monitor bo inaczej sie zapiszczy.Poza tym wszystko gra jest wyrazny i ok.
Czy mozna cos na to poradzic?[/b]
Czy mozna cos na to poradzic?[/b]