Witam
pomocy posiadam motkę v220 i mam następujacy problem po włączeniu tel. krzyczy o pin karty podaje następnie po chwili następuje samoczynne wyłączenie .Może to jest wina baterii nie wiem
Proszę o pomoc
pomocy posiadam motkę v220 i mam następujacy problem po włączeniu tel. krzyczy o pin karty podaje następnie po chwili następuje samoczynne wyłączenie .Może to jest wina baterii nie wiem
Proszę o pomoc