Koledzy mam pytanie dotyczące w.w. telefonu, a zatem on posiada podobno radio i odtwarzacz mp3 z 64mb pamięcią, ale w jakim foramcie mam do niego muzyke wgrać żeby odtwarzał. Bo podpiołem go pod windowsa XP wykryło mi go jako dodatkowy dysk o pojemności 64mb i wrzuciłem tam pare plików w formacie mp3, odpiołem telefon i włączyłem odtwarzcz w telefonie i wychodzi brak plików do odtwarzania. Proszę o pomoc ...