mam problem z nokia 5510 wygrywam na telefon pliki mp3 a po wygraniu jak chce odsłuchać to wyskakuje mi ze ,,BRAK PLIKÓW MUZYCZNYCH"
wie ktoś co trzeba zrobić ?? czy zmienić oprogramowanie??pliki mp3 wygrywają sie na telefon ale telefon nie może ich wyszukać.Może trzeba wgrywać pliki w innym formacie nie mp3?? Proszę o pomoc!!
wie ktoś co trzeba zrobić ?? czy zmienić oprogramowanie??pliki mp3 wygrywają sie na telefon ale telefon nie może ich wyszukać.Może trzeba wgrywać pliki w innym formacie nie mp3?? Proszę o pomoc!!