Witam .
Szukam programu lub sposobu na ściągnięcie sim-locka z tego modelu .
Nie mogę znaleść niczego co by zadziałało . Ktoś mnie oświecił że aby zdjąć sim-locka z tego modelu trzeba wgrać Eeproma , ale czy to prawda ? . Nie mam żadnego doświadczenia z tym telefonem . Bardzo proszę o pomoc .
Szukam programu lub sposobu na ściągnięcie sim-locka z tego modelu .
Nie mogę znaleść niczego co by zadziałało . Ktoś mnie oświecił że aby zdjąć sim-locka z tego modelu trzeba wgrać Eeproma , ale czy to prawda ? . Nie mam żadnego doświadczenia z tym telefonem . Bardzo proszę o pomoc .