Witam!
Zakupilem ostatnio AP. Taki jak w tytule. Konfiguracja przebiegla ladnie bez problemow. Wlaczam stronke a tu klops. Nie ma neta. NIby lampka LAN na AP mruga czyli przesyl pakietow jest.
Polaczenie :
Server - AP - Moj Laptop
W serverze dodalem MAC AP. takze to nie jest przyczyna braku neta.
Prosze o jakies wskazowki.
Pozdrawiam
Zakupilem ostatnio AP. Taki jak w tytule. Konfiguracja przebiegla ladnie bez problemow. Wlaczam stronke a tu klops. Nie ma neta. NIby lampka LAN na AP mruga czyli przesyl pakietow jest.
Polaczenie :
Server - AP - Moj Laptop
W serverze dodalem MAC AP. takze to nie jest przyczyna braku neta.
Prosze o jakies wskazowki.
Pozdrawiam