A wiec sprawa wyglada nastepujaca.
Mam antene dookolna Extraeter 15 dB i AP D-Link DWL-900AP+.
Problem polega na tym ze u jednego klienta sygnal jest calkiem ladny ( ~70 %, przynajmniej tyle pokazuje program DLinka, a Windowsowy pokazuje 4 na 5 kresek ), jednak nie mozna polaczyc sie z APekiem. Niby polaczenie nawiazuje ale praktycznie od razu je zwyrwa i wtedy APek znika z listy dostepnych sieci i pojawia sie dopiero po refreshu.
Sieciowka u klienta to takze D-Link ( DWL-520+ ) a antena kierunkowa 13 dB. Odleglosc pomiedzy antena a Apkiem to okolo 300 metrow w linii prostej. Co prawda przestrzen pomiedzy antenami nie jest czysta, no ale skoro sieciowka lapie APka i to z tak dobrym poziomem sygnalu to znaczy ze przeszkody nie zawadzaja.
Z gory dziekuje za wszelka odpowiedz.
Mam antene dookolna Extraeter 15 dB i AP D-Link DWL-900AP+.
Problem polega na tym ze u jednego klienta sygnal jest calkiem ladny ( ~70 %, przynajmniej tyle pokazuje program DLinka, a Windowsowy pokazuje 4 na 5 kresek ), jednak nie mozna polaczyc sie z APekiem. Niby polaczenie nawiazuje ale praktycznie od razu je zwyrwa i wtedy APek znika z listy dostepnych sieci i pojawia sie dopiero po refreshu.
Sieciowka u klienta to takze D-Link ( DWL-520+ ) a antena kierunkowa 13 dB. Odleglosc pomiedzy antena a Apkiem to okolo 300 metrow w linii prostej. Co prawda przestrzen pomiedzy antenami nie jest czysta, no ale skoro sieciowka lapie APka i to z tak dobrym poziomem sygnalu to znaczy ze przeszkody nie zawadzaja.
Z gory dziekuje za wszelka odpowiedz.