Witam
Mam taka Nokie 3210 ktora normalnie się laduje lecz podczas uzytkowania wskaznik baterii sada najpierw normalnie jedna kreske pozniej druga i po tym sie wylacz telefon bez pwiadomienia o slabej baterii. Bateria faktycznie jest rozladowana. Gdzie szukac usterki? Soft zmieniony...
Pozdrawiam
Mam taka Nokie 3210 ktora normalnie się laduje lecz podczas uzytkowania wskaznik baterii sada najpierw normalnie jedna kreske pozniej druga i po tym sie wylacz telefon bez pwiadomienia o slabej baterii. Bateria faktycznie jest rozladowana. Gdzie szukac usterki? Soft zmieniony...
Pozdrawiam