Bateria jest naładowana na full a na wskaźniku są 4 kreski naładowania a po jakiś 2 godzinach spadają do jednej kreski i tak na jednej kresce komórka działa normalnie przez 4 dni i nie wyłącza się w czasie rozmowy . Sprawdzałem na innych bateriach to samo. Komorka działa normalnie wszystko sprawne ładuje ma zasięg itp.
Jaka jest przyczyna złego wyświetlania poziomu naładowania baterii.
Myślę że jest temu winien jakiś opornik ale jaki i co należy wymienić??
Plis pomocy!!!!! rekma_s
Jaka jest przyczyna złego wyświetlania poziomu naładowania baterii.
Myślę że jest temu winien jakiś opornik ale jaki i co należy wymienić??
Plis pomocy!!!!! rekma_s