Witam .
Mam w naprawie telewizorek jak wyżej z CHASSIS ICC-20 i mam problem , po uruchomieniu dioda LED mi pulsuje napierw dwa razy i nastepnie pięć razy odczytuję to jako KOD BŁĘDU 25 czyli " brak napięcia przyłączanego 5V " jest teraz taki problem ze nie wiem co dalej z ty zrobić , proszę o pomoc i porady mam nadzieję że ktoś miał podobne uszkodzenie z góry dziękuję .
Pozdrawiam Jacek .
Mam w naprawie telewizorek jak wyżej z CHASSIS ICC-20 i mam problem , po uruchomieniu dioda LED mi pulsuje napierw dwa razy i nastepnie pięć razy odczytuję to jako KOD BŁĘDU 25 czyli " brak napięcia przyłączanego 5V " jest teraz taki problem ze nie wiem co dalej z ty zrobić , proszę o pomoc i porady mam nadzieję że ktoś miał podobne uszkodzenie z góry dziękuję .
Pozdrawiam Jacek .