Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dystanse zmieniające rozstaw śrub.

650ccm 29 Sty 2006 16:15 7941 5
  • #1 29 Sty 2006 16:15
    650ccm
    Poziom 13  

Witam. Panowie chciałbym poznać wasze zdanie na temat dystansów zmieniających rozstaw śrub z 4x100 na 5x100. Grubosc dystansu wynosi 15mm. Sa trzy sruby mocujace sam dystans do piasty oraz jedna która przechodzi przez felge, dystans i wkreca sie w piaste. Chcialbym poznac wasze opinie na ten temat ( tylko powazne ) gdyz mam w garazu kpl ladnych felg o rozstawie 5x100. Zaznaczam iz nie podrozuje z duzymi predkosciami. Chodzi mi o to jak wyglada jazda na czyms takim . Czy mozna cos uszkodzic w ten sposob no i o ogolne wasze spostrzezenia badz doswiadczenia na ten temat. Prosze o porady i zgory dziekuje.

0 5
  • #2 29 Sty 2006 18:06
    Vein
    Poziom 22  

niewiem jak jest z wytrzymałościątego "Wynalazu", sama jazda nie powinna zaszkodzić, ale gdyby się coś takiego zerwało...

0
  • #3 29 Sty 2006 19:04
    grzesiek_nysa
    Poziom 25  

Mysle ze cos takiego nie powinno sie zerwac,ale radze kupic cos solidnego jakiejs dobrej firmy.Odradzam dystamse produkowane metoda garazowa.

Pozdro

0
  • #4 29 Sty 2006 20:52
    crazy_88
    Poziom 42  

poszukaj ich na allegro tam jest tego mnostwo a do jakiego konkretnego samochodu maja byc?

0
  • #5 31 Sty 2006 00:21
    JacekCz
    Poziom 35  

Mam wrażenie że powinni za takie coś aresztować.
    Z punktu widzenia wyważenia jest niepewność jak to wygląda.
    Z wytrzymałościowego nie sądze by ktokolwiek się podpisał pod gwarancją bezpieczenstwa na taki wynalazek. Przeciez kolejne gwinty /przelotki mają tak blisko przebieg że muszą się osłabiać.

Z felgami jedz na gielde i zamień x4 na x5, bedzie bezpieczniej.

0
  • #6 31 Sty 2006 00:33
    sMaD
    Poziom 22  

a co za różnica jakie felgi, jaki jest sens zmienić rozstaw z 4 na 5 samochód szybszy nie będzie 15mm wydaje sie to sporo jaki samochód jakie opony, żeby ci nie wystawały za obrys w końcu 1,5cm to sporo, zmiana rozstawu fajnie wydaje sie że lepiej mieć 5 śrób ale co z tego jak przejściówka jest tylko na 3 mocowana, VW mają rozstawy 4 i 5 fabrycznie nie lepiej zmienić sam bęben żeby mieć 5 a nie 4, jakoś bezpieczniej będzie

0