Jak wejść w tryb serwisowy tego telewizora? We wcześniejszym poście przeczytałem, że potrzebny jest pilot serwisowy, może ktoś zna jego nazwę, może Mak2000 jest jego zamiennikiem?
Pozdrowienia Teleman
Pozdrowienia Teleman
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam