Witam
sprawa przedstawia się następnująco :
W mojej tosce 303 każdy kanał gra inaczej ,mianowcie jeden kanał <lewy> gra pełnym pasmem ,a drugi <prawy> ma MAŁO syku i mniej bass'u. Myślałem ,że to coś z kolumnami ale sprawdzałem podłączjąc je odwrotnie. Więc jaka może być tego przyczyna. (Dodam ,że prawy kanał był kiedyś naprawiany bo w przeszłości spaliła się końcówka)
PozdrawiaM !
sprawa przedstawia się następnująco :
W mojej tosce 303 każdy kanał gra inaczej ,mianowcie jeden kanał <lewy> gra pełnym pasmem ,a drugi <prawy> ma MAŁO syku i mniej bass'u. Myślałem ,że to coś z kolumnami ale sprawdzałem podłączjąc je odwrotnie. Więc jaka może być tego przyczyna. (Dodam ,że prawy kanał był kiedyś naprawiany bo w przeszłości spaliła się końcówka)
PozdrawiaM !