witam wszystkich serdecznie
moj problem polega na tym ze telefonik se t630 jest martwy:(( po podłaczeniu ładowarki nie daje znakiu zycia!
posiadam terminatora i wszystko daje sie fleshowac z wyjatkiem gdfs-u
wyskakuje error 4017/4019 mino tego ze wgrywam mu tez plik full gdfs in avr format:(( to i tak nie moge mu wgrac nowego gdfs!!
prosze o jakis sugestie i pomoc w tej sprawie!! pozdr daxio21
moj problem polega na tym ze telefonik se t630 jest martwy:(( po podłaczeniu ładowarki nie daje znakiu zycia!
posiadam terminatora i wszystko daje sie fleshowac z wyjatkiem gdfs-u
wyskakuje error 4017/4019 mino tego ze wgrywam mu tez plik full gdfs in avr format:(( to i tak nie moge mu wgrac nowego gdfs!!
prosze o jakis sugestie i pomoc w tej sprawie!! pozdr daxio21