logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

SE T630 nie włącza się, błąd 4017/4019 przy flashowaniu GDFS, co robić?

DAXIO21 01 Lut 2006 12:46 1194 5
REKLAMA
  • #1 2244813
    DAXIO21
    Poziom 11  
    Posty: 10
    Ocena: 1
    witam wszystkich serdecznie
    moj problem polega na tym ze telefonik se t630 jest martwy:(( po podłaczeniu ładowarki nie daje znakiu zycia!
    posiadam terminatora i wszystko daje sie fleshowac z wyjatkiem gdfs-u
    wyskakuje error 4017/4019 mino tego ze wgrywam mu tez plik full gdfs in avr format:(( to i tak nie moge mu wgrac nowego gdfs!!

    prosze o jakis sugestie i pomoc w tej sprawie!! pozdr daxio21
  • REKLAMA
  • #2 2608387
    macko02
    Poziom 11  
    Posty: 59
    Ocena: 16
    witam sprobuj mu wgrac nizszego flasha i powinien sie wlaczyc
  • REKLAMA
  • #3 2610194
    poter86
    Poziom 11  
    Posty: 55
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    jesli nie pomoze wgranie nizszego flasha to sproboj wygrzac wszystkie scalaki moze po tym zabiegu wstanie!
    Pozdrawiam Poter.
  • REKLAMA
  • #4 2610752
    djmolo
    Poziom 21  
    Posty: 453
    Pomógł: 38
    Ocena: 7
    Wpierw zobacz na róznych predkościach. Potem ewentualnie wygrzej kość flasha. A jaka byla przyczyna flashowania ???

    A jeśli masz mozliwosc idz do kogoś chociażby z Tornadem , może wlaśnieTornado go postawi.
  • REKLAMA
  • #5 2610929
    Kyrzan
    Poziom 15  
    Posty: 198
    Pomógł: 6
    Ocena: 20
    uszkodzenia masz softowe
    znalazlem kiedys solucje ze mcu+modem+gdfs powinno pomoc, ale robilem to na kabelku z allegro ktorym sie nie dalo wgrac modemu. wiec probowalem czego innego i w pewnym momencie juz testowalem na nim wszystkie
    opcje w SEMCtoolu i po ktorejs z tych czynnosci zalapal gdfsa i juz chodzil
    a blad 4019 jest czesto poruszany i najczesciej chodzi o soft
  • #6 2895540
    DAXIO21
    Poziom 11  
    Posty: 10
    Ocena: 1
    WITAM DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC I TROSZKE POTRZEBNEJ TEORI ALE JADNAK MIMO WSZYSTKICH RAD I SUGESTI FONIKA NIE POSTAWILEM:((POZDR DZIEKUJE DAXIO21
REKLAMA