witam
może ktoś mi podpowie co mogłem zwalić jak zrobiłem flasha w t630 i teraz fon się wyłącza po ok minucie i zaraz s powrotem odpala i tak w kółko, może kiepski soft mam ma ktoś może fula t630_r4c003_emea1?
może ktoś mi podpowie co mogłem zwalić jak zrobiłem flasha w t630 i teraz fon się wyłącza po ok minucie i zaraz s powrotem odpala i tak w kółko, może kiepski soft mam ma ktoś może fula t630_r4c003_emea1?