ma monitor Medion 1772ie, cholerny problem, niewiem jak sie do niego zabrać, zaczne od początku objaw był taki że monitor pracował poprawnie w pewnym momencie zaczeły wydobywać sie z niego dziwne trzaski, przebiło napięcie na płyte głowna na rezystorze R356(wartości nie znam bo spłonął)monitor zgasł(zielona lampka świeci, obraz ciemny)przestało przebijać i sie odpalił(chyba rezystor jeszcze dychał)ia tak pare razy, podmieniłem rezystor na jakiś 2M(tak na pałe) i poleciały w ten sam sposób dwa kolejne R330, i R329, a razem z nimi ZD301, totalnym laikiem nie jestem tylko nie mam doświadczenia z monitorami to jest pierwszy bo mój(tranzystor od wysokiego sprawny)chciałbym prosić o wskazówki od czego zacząć, chciałem sprawdzić czy to nie powielacz, a i teraz rezystory już sie nie palą jaki bym nie podstawił, zielona lampka świeci, brak wysokiego, z góry dziekuje:?: