Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

technics SL-EH600-problem z szufladą

04 Lut 2006 23:20 3206 6
  • Poziom 15  
    witam,
    dostałem "pokopany" przez klienta sprzęt i nie mogę dojść ładu jak poprawnie poskładać szufladę zmieniarki (5cd). Przeszukiwałem portal ale nie znalazłem jakiejś instrukcji, najlepiej obrazkowej- czy istnieje w ogóle coś takiego?
    Zlokalizowałem jakieś oznaczenia na listwach zębatych, próbowałem ustawić, ale po wielu próbach poddałem się. Nie wiadomo co tam klient namieszał? Organoleptycznie nie stwierdziłem uszkodzenia mechaniki ale mimo to nie otwiera się poprawnie szuflada ( ani nie zamyka).
    Moje pytanie brzmi: czy podpowie mi ktoś gdzie taką instrukcję znależć?
    Z góry dziękuję i pozdrawim
  • Specjalista od sprzętów RTV
    Czy to jest ten mechanizm? - patrz pw.
  • Poziom 15  
    nie, to nie jest to. Chodzi o mechanizm ze zmieniarką . Załączę później fotkę dolnej połowy mechanizmu. Chodzi mi o ustawienie tych listw zębatych na dole zdjęcia

Dodano po 5 [godziny] 54 [minuty]:

oto dwie połowy mechanizmu. Na zdjęcia nr 2 widać białą listwę z dwoma kółkami zębatymi, a na zdjęciu nr 1 poskładana tacka - widok z góry
  • Poziom 26  
    Czy udało ci się ci poskładać ten "wynalazek" Technicsa ?
    Jest może jakaś zasada przy składaniu w/w zmieniarki ?
    Rozsypała mi się ta zmieniarka i nie mogę sobie poradzić z jej złożeniem , bo ciągle mi coś blokuje.
    Przydała by się jakaś dokumentacja?
  • Poziom 26  
    Mi też udało się poskładać ten wynalazek.
    Jest to naprawdę wyjątkowo "udana" konstrukcja.
    Powodzenia dla następnych.
    pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Witam
    Ustawiłem ten mechanizm. Laser w dolnej pozycji, szuflada na zewnątrz. Pod szufladą białe plastiki w pozycji maksymalnie wysunięte w stronę lasera. Tak ustawioną szufladę wkładamy w prowadnice aż do zatrzaśnięcia się blokad szuflady. Podłączamy szufladę do płyty i włączamy wieżę, ona sama wciągnie szufladę. Potem przykręcamy górę z tackami.