logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór kolejkowania: HTB vs HFSC - które lepsze do zarządzania ruchem?

powerek 05 Lut 2006 22:24 1712 1
REKLAMA
  • #1 2265272
    powerek
    Poziom 11  
    Posty: 22
    Jak w temacie, mam mieszane uczucia, prosze o poważne odpowiedzi.
  • REKLAMA
  • #2 2265419
    danfil
    Poziom 15  
    Posty: 171
    Pomógł: 12
    Ocena: 7
    witam..

    Ja polecam HTB - działa szybko i nie jest skomplikowane, łatwe w kompilacji - trzeba tylko poświęcić trochę czasu na skrypt. Są gotowe ale HTB działa naprawdę dobrze jak się dobrze je ustawi. Jakby trzeba byo to zawsze mogę pomóc w HTB - używam od pół roku...
REKLAMA