Ja polecam HTB - działa szybko i nie jest skomplikowane, łatwe w kompilacji - trzeba tylko poświęcić trochę czasu na skrypt. Są gotowe ale HTB działa naprawdę dobrze jak się dobrze je ustawi. Jakby trzeba byo to zawsze mogę pomóc w HTB - używam od pół roku...