Witam!
Mam pytanko, czy da sie (a pewnie tak, wiec poproszę o przykład lub jakiś opis na www) ostawić podział pasma na HTB pod linuxem w taki sposób, aby userzy mieli max. upload/download 512kb/s, ale jeśli łącza sie z lokalnym serwerem FTP (który również jest bramą) to maja full speed?
Mam nadzieje, że wiadomo, o co chodzi...
Poprawiłam temat postu oraz sam post.
Proszę przeczytać regulamin forum i stosować się do niego.
Proszę pisać zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji języka polskiego. Zdanie rozpoczynamy z dużej litery i kończymy kropką.
Proszę dbać o styl wypowiedzi.
charm_spider
Mam pytanko, czy da sie (a pewnie tak, wiec poproszę o przykład lub jakiś opis na www) ostawić podział pasma na HTB pod linuxem w taki sposób, aby userzy mieli max. upload/download 512kb/s, ale jeśli łącza sie z lokalnym serwerem FTP (który również jest bramą) to maja full speed?
Mam nadzieje, że wiadomo, o co chodzi...
Poprawiłam temat postu oraz sam post.
Proszę przeczytać regulamin forum i stosować się do niego.
Proszę pisać zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji języka polskiego. Zdanie rozpoczynamy z dużej litery i kończymy kropką.
Proszę dbać o styl wypowiedzi.
charm_spider