Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SE t68i problemy z mikrofonem ?

grzyb6 05 Feb 2006 23:25 813 3
    grzyb6
    Level 11  
    Witam mam sony-ericssona t68i lutowałem w nim gniazdo na kartę sim i wszystko działa ok lecz po czasie gdy ktos do mnie dzwoni nie słyszmy mnie. Na poczatku wszytsko dzialalo bez problemu ... poprostu sam od siebie sie zepsul? gdy dzwonie na poczte w celu nagrania powitania tez nienagrywa nic a mikrofon rzekomo dziala bo gdy wlacze test w >*<<*<* to słysze sie w słuchawce co moze byc nie tak ? :/

Dodano po 11 [minuty]:

jeszcze jedno, zauważyłem że gdy włączę rejestrator dżwięków i nagram notatkę głosową to też nienagrywa nic a pokazuje, że nagrywa i zapisuje ową notatkę gdy ją odtważam to głucho (głośnik jest napewno dobry)
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    ROBERT11
    Level 15  
    Wygrzej mały układzik od strony klawiatury na samym dole płytu głównej ...być może go uszkodziłeś jak sie myle to mnie poprawcie. Ja kiedyś miałem podobny problem i wygrzanie pomogło.pozdro
  • Helpful post
    ftb
    Level 35  
    no ..poprawię,nie od str klawiatury lecz z drugiej tam gdzie sim i kolo złącza ten po prawej.Sa dwa obok siebie więc można przelutować oba.
    grzyb6
    Level 11  
    wygrzałem ten element powyżej złącza po prawej i działa bez zarzutu, mam nadzieje ze za kilka dni się to nie powtórzy. Dzięki za pomoc, można zamknąć temat.