Cze! Niedawno kupiłem od kumpla siemensa c 60 z smokiem na idee.Ściągnołem tego smoka w komisie wsadziłem karte z plusa i skonfigurowałem mms i wap mimo to tel dalej niechce mi wysyłać mms-ów i jak próbuje sie połączyc z wap to wyskakuje mi CSD problem połączenia(nawet gdy mam włączony gprs) pomóżcie prosze