Mam takie pytanie mam alana 48 plus multi odblokowałem w nim wszystkie 400 kanałów przez zwarcie zworek J2 i J1 a chce teraz żeby działało w piątkach czy mam usunąć wszystkie zworki ??
Dodano po 11 [minuty]:
a i jeszcze jedno jak potkrecic to radyjko na mocy ?? czy tymi potenciometrami co sa przy samy wyjsciu antenowym
Dodano po 11 [minuty]:
a i jeszcze jedno jak potkrecic to radyjko na mocy ?? czy tymi potenciometrami co sa przy samy wyjsciu antenowym