logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

CB Alan 48 plus multi z odblokowane 400 kanałów - praca w piatkach

norbert cbr1 06 Lut 2006 20:01 2073 3
REKLAMA
  • #1 2268657
    norbert cbr1
    Poziom 14  
    Posty: 142
    Pomógł: 5
    Ocena: 13
    Mam takie pytanie mam alana 48 plus multi odblokowałem w nim wszystkie 400 kanałów przez zwarcie zworek J2 i J1 a chce teraz żeby działało w piątkach czy mam usunąć wszystkie zworki ??

    Dodano po 11 [minuty]:

    a i jeszcze jedno jak potkrecic to radyjko na mocy ?? czy tymi potenciometrami co sa przy samy wyjsciu antenowym
  • REKLAMA
  • #2 2272077
    raf13
    Poziom 13  
    Posty: 136
    Pomógł: 4
    Ocena: 1
    Witam
    Musisz na pewno wejść w tryb servisowy i dać na PX (wchodzisz w tryb servisowy przyciskami AM/FM i scan) pokrętłem od zmainy kanałów zmieniasz na PX i zatwierdzasz przyciskiem AM/FM.Przynajmniej u mnie tak było.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 2272274
    norbert cbr1
    Poziom 14  
    Posty: 142
    Pomógł: 5
    Ocena: 13
    kolego tak tez uczynił tylko po wejscu w px radyjko jeste zablokowane i mosisz odblokowac je przez zworki ale michodzi jak przestawidz to radyjko zeby działało w piatkach a nie w zerach
  • #4 2272777
    raf13
    Poziom 13  
    Posty: 136
    Pomógł: 4
    Ocena: 1
    Witam
    Faktycznie nie doczytałem.
    Przepraszam
    pozdrawiam
REKLAMA