Podłączyłem sobie neta radiowo poprzez D-Linka DWL900AP+ ver:.C2 (oczywiście jako klient) i szlag mnie trafił jak zobaczyłem jak często zostają zrywane połączenia. Nie dłużej jak po 2 min zostaje zerwane połączenie z AP udostępniającym neta i dopiero po jakimś czasie na nowo sie łączy, chwila i znowu sie rozłącza
Wie ktoś, co może być powodem ?
Odległości są niewielkie jakieś 200-300m, porządne anteny, instalacja na pewno nie stanowi problemu, coś jest ze sprzętem ale co ? Jak jest połączenie wszystko jest ok bardzo stabilnie działa ale na krótko.
Regulamin punkt 3.1.13 obowiązuje wszystkich, post poprawiłem po koledze bo aż oczy bolały. W dobie słowników w przeglądarkach proszę pisać poprawną polszczyzną - dostępny jest przycisk pisownia.
Regulamin 3.1.15 - brak wymaganych danych do rozwiązania problemów - czy szyfrowane połączenie, jaka siła sygnału, jakie anteny. Może jakieś logi z AP dałoby się wyłuskać?. [piterus99]
Wie ktoś, co może być powodem ?
Odległości są niewielkie jakieś 200-300m, porządne anteny, instalacja na pewno nie stanowi problemu, coś jest ze sprzętem ale co ? Jak jest połączenie wszystko jest ok bardzo stabilnie działa ale na krótko.
Regulamin punkt 3.1.13 obowiązuje wszystkich, post poprawiłem po koledze bo aż oczy bolały. W dobie słowników w przeglądarkach proszę pisać poprawną polszczyzną - dostępny jest przycisk pisownia.
Regulamin 3.1.15 - brak wymaganych danych do rozwiązania problemów - czy szyfrowane połączenie, jaka siła sygnału, jakie anteny. Może jakieś logi z AP dałoby się wyłuskać?. [piterus99]