Telefon nie wlacza sie, po podlaczeniu ladowarki raz pokazuje ladowanie raz nie. Po podlaczeniu do Twistera uruchamia sie ale pojawia sie czarny ekran i sie z powrotem wylancza. Pokazuje problem z MBUS przy pobieraniu Info lecz gdy daje "ok" czasem leci czasem nie. Po rozkreceniu wyszlo na to ze wszystkie napiecia ok oprocz na R224 wiec wychodzi na CCONT. Teraz kwestia wygrzania HA. Jestem pczatkujacy ale z tego co szukalem ogolnie ok 300 stopni przez 20 sekund, 3cm bedzie oki?? Oczywiscie z fluxem. Jeszcze jedna sprawa. Przy sciaganiu simlocka w 3100 zniknely gry. Folder jest pusty. Nic innego nie bylo w niej robione.
Z gory dzieki
Z gory dzieki