witam
mam nokię 3410 nie włącza się a gdy podłącze ładowarkę to się ładuje ale też nie można włączyć ?
mam nokię 3410 nie włącza się a gdy podłącze ładowarkę to się ładuje ale też nie można włączyć ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam