Witam,potrzebuje fachowca.Mój tv grundig Monaco20 lcd51-8512dl,jak jest zimny to po 10-ciu min.się wyłącza obraz i głos,ale wyświetlacz świeci,naciskając kanały widać je (1,2,3 itd.)ale nic po za tym.Acha mogę wejść też w menu.Po nagrzaniu wyłącza się po 3 min. i choć wyświetlacz świeci to kanałów nie mogę włączyć i nie mogę go wyłączyć z pilota.Może ktoś się spotkał z taką usterką.Pomóżcie!!!Pozdrawiam