logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Grundig Monaco20 LCD51-8512DL wyłącza się po kilku minutach - co robić?

Marmat59 09 Lut 2006 22:54 1129 4
REKLAMA
  • #1 2282779
    Marmat59
    Poziom 15  
    Posty: 201
    Pomógł: 9
    Ocena: 25
    Witam,potrzebuje fachowca.Mój tv grundig Monaco20 lcd51-8512dl,jak jest zimny to po 10-ciu min.się wyłącza obraz i głos,ale wyświetlacz świeci,naciskając kanały widać je (1,2,3 itd.)ale nic po za tym.Acha mogę wejść też w menu.Po nagrzaniu wyłącza się po 3 min. i choć wyświetlacz świeci to kanałów nie mogę włączyć i nie mogę go wyłączyć z pilota.Może ktoś się spotkał z taką usterką.Pomóżcie!!!Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 2282960
    CHACA
    Poziom 43  
    Posty: 9660
    Pomógł: 875
    Ocena: 457
    W pierwszej kolejności wymień wszystkie kondensatory elektrolityczne w zasilaczu.
    Przelutuj jeszcze raz nogi procesora głównego.
    Dalej- sprawdż czy po wyłączeniu masz na odbiorniku IR +5V.
    Na razie tyle.
  • REKLAMA
  • #3 2283687
    Marmat59
    Poziom 15  
    Posty: 201
    Pomógł: 9
    Ocena: 25
    elektrolity są ok.nie wiem czy mogę lutować lutownicą transformatorową bo taką posiadam,no i gdzie szukać odbiornika IR+5V
  • REKLAMA
  • #5 2408646
    Marmat59
    Poziom 15  
    Posty: 201
    Pomógł: 9
    Ocena: 25
    tv zrobiony zamykam temat ps.grzał się scalak,wstawiłem mu radiator z grafiki.
REKLAMA