#1 2284744 10 Lut 2006 13:58 Fat D Fat D Poziom 2 Posty: 4 Autor tematu Post #1 2284744 10 Lut 2006 13:58 Nie wiecie co się dzieje w plusie od paru dni nie moge dzwonić ani wysyłać sms-ów do Heyah oraz dzwonić na stacjonarne????
#2 2284801 10 Lut 2006 14:11 Masster Masster Poziom 32 Posty: 1908 Pomógł: 156 Ocena: 46 Pomocny post? (0) Post #2 2284801 10 Lut 2006 14:11 Zadzwoń do biura obsługi tam Ci powiedzą co się dzieje. Na forum wróżek nie ma.