Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens - problem z PIN2 i kodem aparatu

ro7 11 Lut 2006 00:20 1161 3
  • #1 11 Lut 2006 00:20
    ro7
    Poziom 12  

Witam !
    Właśnie nabyłem używanego Siemensa - A65. Problem jest taki, że jego poprzedni właściciel - (a raczej właścicielka :D), nie pamiętają kodów - przede wszystkim telefonu, oraz PIN oraz PIN2.
    O ile z kodem PIN już sobie poradziłem - to nie mam PUK2 koniecznego do odblokowania PIN2 (bo już wykorzystalem wszystkie próby). Ponoć takie coś można uzyskać na Infolinii operatora ? Albo jakoś inaczej to obejść ?

Kolejny problem to kod aparatu - ponoć w Niokiach są na to jakieś "złote środki" - a w Siemensach ?
    Czy pozostaje mi tylko infolinia producenta ? Mam do niego papiery więc może by mi pomogli ?
    Ale oczywiście przede wszystkim liczę na pomoc szanownych specjalistów z Forum.
    Dodam jeszcze tylko, że mam telefon pre-paid - ORANGE GO (ma simlocka i jeszcze gwarancję, więc wyboru nie było za dużego).

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc !

0 3
  • #3 08 Mar 2006 09:31
    robofix100
    Poziom 10  

Dzwoniłem do serwisu Siemensa w sprawie zdjęcia blokady telefonu. U nich w serwisie ta usługa kosztuje 50 zł - chodziło o AX72

0
  • #4 08 Mar 2006 11:27
    xury
    Poziom 38  

kody dotyczące karty sim nie usunie się niczym (PIN,PIN2,PUK,PUK2). Na to pomoże tylko operator. Kod aparatu tak jak pisze @tino2003.

0