Witam!
Posiadam dwa tunki Philips 3010 i oba mam połączone przez Splitter.
Tunerki posiadają oryginalne oprogramowanie od Cyfry oraz listę. I teraz moje pytanie: czy da się zrobić tak, aby wywalić te programy, które mi nie chodzą na wykupionym abonamencie? Posiadam pakiet tematyczny i chciałbym sobie poukładać jakoś inaczje tą listę. Czy to jest możliwe, jeśli tak to w jaki sposób?
Serdecznie dziękuję za radę.
Pozdrawiam
Tomasz
Posiadam dwa tunki Philips 3010 i oba mam połączone przez Splitter.
Tunerki posiadają oryginalne oprogramowanie od Cyfry oraz listę. I teraz moje pytanie: czy da się zrobić tak, aby wywalić te programy, które mi nie chodzą na wykupionym abonamencie? Posiadam pakiet tematyczny i chciałbym sobie poukładać jakoś inaczje tą listę. Czy to jest możliwe, jeśli tak to w jaki sposób?
Serdecznie dziękuję za radę.
Pozdrawiam
Tomasz