witam
czy mógłby ktoś podpowiedzieć, jak rozwiązać problem z użytymi niestandardowymi czcionkami na utworzonej stronce, ale których inni oglądający tę stronę nie mają. jak wiadomo są one wtedy zastępowane przez czcionki, które są w systemie i często mają się nijak do "charakteru" strony.
pozdrawiam
czy mógłby ktoś podpowiedzieć, jak rozwiązać problem z użytymi niestandardowymi czcionkami na utworzonej stronce, ale których inni oglądający tę stronę nie mają. jak wiadomo są one wtedy zastępowane przez czcionki, które są w systemie i często mają się nijak do "charakteru" strony.
pozdrawiam