CMS napisał: jakolo
jakie błędy ??
Na przykład:
. Przekazanie do nas sprzętu do naprawy oznacza przyjęcie przez Klienta wszystkich naszych
warunkуw, na podstawie
ktуrych świadczymy usługi naprawy.
. W przypadku, gdy po wstępnej diagnozie i po zaakceptowaniu
kosztуw naprawy, Klient wycofa się z transakcji, będzie on obciążony kosztami dotychczasowego postępowania, oraz
materiałуw zamуwionych lub zakupionych do danej naprawy.
. Po zaakceptowaniu przez Klienta ceny usługi, karta naprawy stanowi
umowк o
dzieіo na wykonanie tej
usіugi.
. Sprzęt zostanie wydany po uiszczeniu zapłaty
gotуwką, przelewem w formie przedpłaty lub za pobraniem (dla sprzętu odsyłanego za pośrednictwem firmy spedycyjnej).
. Na wymienione części i podzespoły Klient otrzymuje trzymiesięczną gwarancję pod warunkiem stosowania
materiałуw eksploatacyjnych zalecanych przez producenta sprzętu.
. Nieodebranie sprzętu w czasie miesiąca od daty powiadomienia o zakończeniu naprawy powoduje naliczenie
kosztуw magazynowania w wysokości 10% wartości naprawy za każdy rozpoczęty miesiąc.
.
Sprzкt nieodebrany w ciągu trzech miesięcy od daty
zakoсczenia lub rezygnacji z naprawy przechodzi na
wіasność serwisu z
tytuіu zwrotu
kosztуw skіadowania oraz naprawy.
. Za nieuzasadnione wezwanie serwisu (w przypadku dojazdu do klienta na terenie Warszawy) pobierana jest
opіata w wysokości 150pln + VAT
. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w
powyїszym regulaminie, aktualna wersja znajduje
siк zawsze na tej stronie.
I w wielu innych miejscach.
Przy okazji: gdyby kolega nie przekręcał mojego nicka, to byłoby sympatycznie.