Witam!
Na moim wzmacniaczu (no name) przy kostce zasilania jest wejscie RMT
Chcialem zapytac co to jest i czy koniecznie trzeba to podlaczyc.
Z gory dzieki
Na moim wzmacniaczu (no name) przy kostce zasilania jest wejscie RMT
Chcialem zapytac co to jest i czy koniecznie trzeba to podlaczyc.
Z gory dzieki