Witam. Ostatnio byłem na weselu znajomej i teraz dostałem od niej do obejżenia płyty DVD z tego wesela. Tylko, że jest ich aż 4 DVD - każda po ok. 3,2 GB i trwa 1 godzine. Mam pytanie, czy istnieje i jak tak to jaki program do połączenia ich tak, abym mógł to całe wesele zmieścić na np 2 DVD. Zmieniłbym jedynie jakość tak, aby zamiast 60 min na DVD weszło powiedzmy te 120 min. wie ktos moze jaki to moglby byc program? Prosze o pomoc i z gory dziękuje. Pozdrawiam.