Witam. Mam problem z uruchomieniem TV. Objaw był taki że działał i nagle padł. Rozerwło C816 i spaliło R822 przy 8 n. WN. Po wymianie tv staruje tylko na chwile znaczy słychać krótkie próbkowanie i zaraz potem przechodzi w czuwanie. Po kilkukrotnej próbie uruchomienia z pilota załącza się, jest głos,staruje wysokie ale nadal słychać próbkowanie i zaczyna dymić R822. Proszę o rady.