Witam Wszystkich . Mam problemy ze swoim monitorem Sony CPD G-200
a mianowicie obraz niezaleznie od rodzielczosci i odświeżaniu ściemnia się powloli aż całkiem znika.Wcześniej ściemniał się tylko i za chwilę się pojawiał, później ściemniał się pomogło wyłączenie. A teraz potrafi się ściemnić i jedynie całkowite odłączenie z sieci czasem pomaga.Nie zauważyłem jakiejkolwiek reguły w tym że obraz się ściemnia ,dzieje się to zupełnie nieregularnie. Z góry będę wdzieczny za pomoc w moim problemie . Pozdrawiam !!!
a mianowicie obraz niezaleznie od rodzielczosci i odświeżaniu ściemnia się powloli aż całkiem znika.Wcześniej ściemniał się tylko i za chwilę się pojawiał, później ściemniał się pomogło wyłączenie. A teraz potrafi się ściemnić i jedynie całkowite odłączenie z sieci czasem pomaga.Nie zauważyłem jakiejkolwiek reguły w tym że obraz się ściemnia ,dzieje się to zupełnie nieregularnie. Z góry będę wdzieczny za pomoc w moim problemie . Pozdrawiam !!!